Vyhledávání Volejte kdykoli +420 777 828 072
Košík je prázdný

Pojízdné lešení STUVER Scout V 140 PV 3,8m

Cena na dotaz
Ks

Kdy zboží dostanu?

Druh dopravy Kdy dorazí
Osobní odběr Dnes
Přepravní služba Raben Pondělí 4.3.
Doprava MOVITECH Na Dotaz
CS CARGO Pondělí 4.3.

O produktu

 

Koupí pojízdného lešení STUVER získáváte za vaše peníze „ hodně muziky“. Toto poloprofesionální skládací lešení poskytuje solidní kvalitu za velmi příznivou cenu. A navíc se vám vejde i do kombíku.

Toto lešení je určeno pro všechny uživatele s vysokými nároky s důrazem na optimální poměr cena-kvalita. Jak je vidět na obrázcích, je možné ho složit a zcela plochý s délkou 140 cm převážet téměř v každém kombi. Díky nízké hmotnosti je manipulace s ním velmi jednoduchá. Výhodou je také mnoho bezpečnostních prvků, zejména zábradlí a protiskluzová podlážka.

Skládací lešení Scout 140 je vhodné pro vnitřní i venkovní použití. Vzhledem k jeho rozměrům je ideálním pomocníkem v uzavřených prostorách, kde je snadno přemístitelné dveřmi. Balení obsahuje všechny komponenty k dosažení pracovní výšky 3,8 metru. Ve většině případů je tato úroveň dostačující ( dům, zahrada, řemeslné použití ). Jeho největší předností je rychlá a snadná montáž, která může být prováděna jednou osobou.

 

Parametry

Pracovní výška 3,80m
Výška lešení 2,80m
Výška podlahy 1,80m
Délka lešení 1,40m
Šířka lešení 0,73m
Hmotnost 47,6kg
Materiál hliník

Díl Počet
Základní modul 1
Podlážka s průlezem 1
Koncový zábradelní rám 2
Zábradelní tyč 4
Kolečko Ø 125 mm 4
Pojistka 8

 

 

 

Vložit komentář

Políčka označená * jsou povinná a je nutné je vyplnit. Email a telefon prosím vyplňte, abychom vás mohli s odpovědí kontaktovat.

Kontakujte nás, rádi vám poradíme a pomůžeme 777 828 072