Vyhledávání Volejte kdykoli +420 777 828 072
Košík je prázdný

O společnosti

Jsme výhradním zastoupením firmy Scafom-RUX International B.V. pro území ČR.

Firma MOVITECH s.r.o. vznikla transformací z firmy Petr Arnold. Naší hlavní činností je již od roku 2000 prodej rámového lešení, modulového lešení, pojízdného lešení a lešenářského příslušenství. Nově nabízíme také pronájem lešení. Jsme výhradním zastoupením firmy Scafom-RUX International B.V. pro území ČR a SR. Podpora tohoto silného partnera nám umožňuje poskytovat vám velmi dobré cenové podmínky a vysokou kvalitu našich produktů i služeb.

Víme, že klíčem k úspěšné spolupráci není krátkodobý zisk, ale dlouhodobě spokojený zákazník, který se léta vrací, je spokojen s cenou, kvalitou, službami i s jednáním.

Naším hlavním cílem je, být Vám za všech okolností korektním partnerem. Držíme slovo a můžete se spolehnout na to, že vám nabízíme nefalšovanou kvalitu.

Důkazem toho, že se nám to snad daří, může být fakt, že mnozí z vás se po létech spolupráce stali nejen našimi obchodními partnery, ale i přáteli. Pokud byste měli někdy pocit, že naše sliby nenaplňujeme, tak mi je prosím připomeňte. Děkuji.

Petr Arnold
p.arnold@movitech.cz

Movitech
Movitech

Kontaktujte nás

Další možnosti

Volejte kdykoli
777 828 072

Pošlete nám mail
info@movitech.cz