Násadka s poloviční spojkou SW19
Trubková spojka s poloviční spojkou je univerzální řešení pro upevnění svislých rámů, modulových stojek nebo lešenářských trubek k příhradovým nosníkům, trojúhelníkovým podporám či svislým trubkám. Montuje se pomocí standardní lešenářské spojky a propojuje se normalizovanými trubkovými podpěrami.
Katalogové číslo: 00470
Kdy zboží dostanu?
| Druh dopravy | Kdy dorazí |
|---|---|
| Osobní odběr | Dnes |
| Kurýr DPD | Pondělí 20.4. |
| Přepravní služba Raben | Pondělí 20.4. |
| Doprava MOVITECH | Na Dotaz |
| CS CARGO | Úterý 21.4. |
O produktu
Trubková spojka s poloviční spojkou je univerzální řešení pro upevnění svislých rámů, modulových stojek nebo lešenářských trubek k příhradovým nosníkům, trojúhelníkovým podporám či svislým trubkám. Montuje se pomocí standardní lešenářské spojky a propojuje se normalizovanými trubkovými podpěrami.
Parametry
| Materiál | Ocel s žárovým zinkováním |
| Utahovací moment | 50 Nm |
| Na trubky ø | 48,3 mm |
| ø násadky | 38 mm |
| Samočistící závit | Ano |
| Bezpečnostní norma | EN 74 |
| Výrobce | Scafom RUX GmbH |
| Hmotnost | 1,8 kg |
| Certifikace CZ | VÚBP Praha |
| Certifikace EU | DIBt Hamburg |
Vložit komentář
Políčka označená * jsou povinná a je nutné je vyplnit. Email a telefon prosím vyplňte, abychom vás mohli s odpovědí kontaktovat.
Kontakujte nás, rádi vám poradíme a pomůžeme 774 544 827
Vloženo do košíku
Násadka s poloviční spojkou SW19
Katalogové číslo: 00470 |
| Zpět do katalogu Přejít do košíku |