Stahovací příchytka pro upevnění záchranných sítí
Upínací popruh s rychlozámkem slouží k upevnění záchranných sítí v různých situacích, jako je například horolezectví, stavebnictví a nebo hasičské zásahy. Tato příchytka je navržena tak, aby poskytovala pevnou a bezpečnou fixaci sítě na konkrétním místě. Je vyrobena z odolných syntetických vláken, která jsou odolné proti povětrnostním vlivům, a zároveň je jednoduchá na použití.
Číslo produktu: 050021
Kdy zboží dostanu?
| Druh dopravy | Kdy dorazí |
|---|---|
| Osobní odběr | Dnes |
| Kurýr DPD | Pondělí 20.4. |
| Přepravní služba Raben | Pondělí 20.4. |
| Doprava MOVITECH | Na Dotaz |
| CS CARGO | Úterý 21.4. |
O produktu
Upínací popruh s rychlozámkem slouží k upevnění záchranných sítí v různých situacích, jako je například horolezectví, stavebnictví a nebo hasičské zásahy. Tato příchytka je navržena tak, aby poskytovala pevnou a bezpečnou fixaci sítě na konkrétním místě. Je vyrobena z odolných syntetických vláken, která jsou odolné proti povětrnostním vlivům, a zároveň je jednoduchá na použití.
Stahovací příchytka pro upevnění záchranných sítí je montážní prvek sloužící k rychlému a bezpečnému připevnění záchranných a ochranných sítí ke konstrukci lešení. Díky stahovacímu mechanismu zajišťuje pevné uchycení sítě bez nutnosti vázání uzlů.
Příchytka se nasadí na nosný prvek lešení (trubku nebo příčník) a utažením se pevně zafixuje. Materiál a konstrukce jsou navrženy tak, aby odolaly zatížení vyplývajícímu ze zachycení padající osoby nebo předmětu. Montáž a demontáž je rychlá a jednoduchá.
Správné upevnění záchranných sítí je zásadní pro jejich funkci. Nedostatečně připevněná síť nemůže spolehlivě zachytit pád. Stahovací příchytky zajišťují rovnoměrné a dostatečně pevné uchycení sítě po celém jejím obvodu a jsou doporučeným způsobem montáže záchranných sítí na lešení.
Parametry
| Materiál | Syntetická vlákna |
| Délka | 50cm |
| Šíře | 2,5cm |
| Váha | 75g |
| Norma | DIN EN 12 195-2 5000N |
Vložit komentář
Políčka označená * jsou povinná a je nutné je vyplnit. Email a telefon prosím vyplňte, abychom vás mohli s odpovědí kontaktovat.
Kontakujte nás, rádi vám poradíme a pomůžeme 774 544 827
Vloženo do košíku
Stahovací příchytka pro upevnění záchranných sítí
Číslo produktu: 050021 |
| Zpět do katalogu Přejít do košíku |