Spojka se sklopným čepem SW19
Spojka je vhodná pro upevnění vnitřních zábradlí, podélných zábradlí a diagonál na libovolném místě v konstrukci lešení. pojka splňuje normu EN 74.
Katalogové číslo: 00447
Číslo produktu: 040085
Kdy zboží dostanu?
| Druh dopravy | Kdy dorazí |
|---|---|
| Osobní odběr | Dnes |
| Kurýr DPD | Zítra 21.5. |
| Přepravní služba Raben | Zítra 21.5. |
| Doprava MOVITECH | Na Dotaz |
| CS CARGO | Pátek 22.5. |
O produktu
Spojka je vhodná pro upevnění vnitřních zábradlí, podélných zábradlí a diagonál na libovolném místě v konstrukci lešení. pojka splňuje normu EN 74.
Spojka se sklopným čepem SW19 je univerzální spojovací prvek pro lešení Scafom-rux, který umožňuje upevnění zábradlí, podélných trubek a diagonál na libovolném místě lešenářské trubky o průměru 48,3 mm. Sklopný čep nahrazuje funkci rosety a poskytuje flexibilitu při nestandardních sestavách.
Ocelová spojka o hmotnosti 0,8 kg se nasazuje na trubku a utahuje klíčem SW19. Sklopný čep slouží jako úchytný bod pro klínové spojky zábradlí a dalších prvků. Díky malé hmotnosti a snadné montáži je tento prvek oblíbený při řešení atypických detailů lešení.
Spojka se sklopným čepem nachází uplatnění zejména v místech, kde systémové rosety nejsou k dispozici – například na konzolách, v rohových polích nebo při napojení na trubkové lešení. Prvek je kompatibilní se systémy Layher Allround a Plettac Contur.
Parametry
| Utahovací moment | 50 Nm |
| Na trubky ø | 48,3 mm |
| Samočistící závit | Ano |
| Bezpečnostní norma | EN 74 |
| Výrobce | Scafom RUX GmbH |
| Hmotnost | 0,8 kg |
| Certifikace CZ | VÚBP Praha |
| Certifikace EU | DIBt Hamburg |
Vložit komentář
Políčka označená * jsou povinná a je nutné je vyplnit. Email a telefon prosím vyplňte, abychom vás mohli s odpovědí kontaktovat.
Kontakujte nás, rádi vám poradíme a pomůžeme 774 544 827
Vloženo do košíku
Spojka se sklopným čepem SW19
Katalogové číslo: 00447 Číslo produktu: 040085 |
| Zpět do katalogu Přejít do košíku |