Spojka nosníková SW19
Nosníková spojka se skládá z poloviční spojky a navařeného ocelového úhelu který umožňuje upevnění lešenářských trubek nebo příhradových nosníků k ocelovým konstrukcím či nosníkům. Často se používá pro prostorová nebo zavěšená lešení a obvykle se osazuje v páru. Výška úhlu je 50 mm. Maximální dovolené zatížení činí 9 kN a doporučený utahovací moment matic 50 Nm. Spojka splňuje normu EN 74.
Katalogové číslo: 00453
Číslo produktu: 040140
Kdy zboží dostanu?
| Druh dopravy | Kdy dorazí |
|---|---|
| Osobní odběr | Dnes |
| Kurýr DPD | Zítra 21.5. |
| Přepravní služba Raben | Zítra 21.5. |
| Doprava MOVITECH | Na Dotaz |
| CS CARGO | Pátek 22.5. |
O produktu
Nosníková spojka se skládá z poloviční spojky a navařeného ocelového úhelu který umožňuje upevnění lešenářských trubek nebo příhradových nosníků k ocelovým konstrukcím či nosníkům. Často se používá pro prostorová nebo zavěšená lešení a obvykle se osazuje v páru. Výška úhlu je 50 mm. Maximální dovolené zatížení činí 9 kN a doporučený utahovací moment matic 50 Nm. Spojka splňuje normu EN 74.
Spojka nosníková SW19 je speciální spojovací prvek pro uchycení lešenářských trubek nebo nosníků na ocelové I-profily a nosníky. Skládá se z poloviční spojky a navařeného ocelového úhelníku, který dosedá na přírubu nosníku.
Ocelová spojka o hmotnosti 1,1 kg se utahuje klíčem SW19. Úhelníková část se nasadí na přírubu ocelového nosníku a šroubem se přitáhne, čímž vznikne pevné spojení mezi lešenářskou trubkou a nosnou ocelovou konstrukcí budovy. Montáž je jednoduchá a rychlá.
Nosníková spojka nachází uplatnění při kotvení lešení k ocelovým konstrukcím hal, mostů a průmyslových objektů. Umožňuje bezpečné připevnění lešení tam, kde není možné použít klasické hmoždinkové kotvení do zdiva. Splňuje požadavky platných norem pro lešenářské prvky.
Parametry
| Materiál | Ocel s žárovým zinkováním |
| Utahovací moment | 50 Nm |
| Na trubky ø | 48,3 mm |
| Nosnost | 9 kN |
| Samočistící závit | Ano |
| Bezpečnostní norma | EN 74 |
| Výrobce | Scafom RUX GmbH |
| Hmotnost | 1,1 kg |
| Certifikace CZ | VÚBP Praha |
| Certifikace EU | DIBt Hamburg |
Vložit komentář
Políčka označená * jsou povinná a je nutné je vyplnit. Email a telefon prosím vyplňte, abychom vás mohli s odpovědí kontaktovat.
Kontakujte nás, rádi vám poradíme a pomůžeme 774 544 827
Vloženo do košíku
Spojka nosníková SW19
Katalogové číslo: 00453 Číslo produktu: 040140 |
| Zpět do katalogu Přejít do košíku |