Vyhledávání Volejte kdykoli +420 777 828 072
Košík je prázdný
20. 10. 2023

Je to za námi – Hagenské lešenářské fórum 2023

Je to za námi – Hagenské lešenářské fórum 2023 Od 26. do 29. dubna 2023 se konala dlouho očekávaná událost roku v oblasti lešení – Hagener Gerüst-Forum. Tato akce byla nejen příležitostí k setkání s kolegy a přáteli, ale také k představení nejnovějších inovací v oboru. Hlavním tématem letošního ročníku bylo „Great Western Trail – Cesta možností“.

Je to za námi – Hagenské lešenářské fórum 2023

Je to za námi – Hagener Gerüst-Forum 2023

Od 26. do 29. dubna 2023 se konala dlouho očekávaná událost v oblasti lešení – Hagener Gerüst-Forum. Tato akce byla skvělou příležitostí nejen k setkání s kolegy a přáteli, ale také k představení nejnovějších inovací v oboru. Hlavním tématem letošního ročníku bylo „Great Western Trail – Cesta možností“.

4 000 přihlášek – každá druhá lešenářská firma!

Během krátké doby po rozeslání pozvánek jsme obdrželi více než 4 000 přihlášek. Akce přilákala také odborníky ze zahraničí, například ze Švýcarska, Nizozemska, Slovenska, Španělska a Česka, kteří se sjeli do Hagenu, aby se zúčastnili této významné události v oblasti lešení.

Přípravy a otevření westernového města

Přípravy na fórum probíhaly několik měsíců dopředu. Náš tým přeměnil sklad 3 na westernové město „Pioneer Creek“. Dne 26. dubna v 9:30 ráno se otevřely brány pro první návštěvníky. Po rychlém odbavení a připnutí jmenovky se hosté vydali do světa divokého západu, který zahrnoval hlavní ulici s atrakcemi jako saloon, šerifova kancelář a doly na zlato.

Představení nových produktů Scafom-rux

Návštěvníci si mohli vychutnat nejen skvělé Wild-West BBQ, ale také se seznámit s více než 50 novými produkty od společnosti Scafom-rux. 21 z nich bylo předvedeno živě a návštěvníci měli možnost je přímo hodnotit. Mezi novinkami bylo modulární fasádní lešení SUPER RS s integrovanou ochranou a kompatibilitou se systémy jiných výrobců. Dále byly představeny nové skládací systémy XGR1 a RINGSCAFF Sky, které umožňují snadnou a bezpečnou montáž bez složitých manévrů.

Zábava ve stylu divokého západu

Hagener Gerüst-Forum je známé nejen jako odborná akce, ale také jako místo plné zábavy. Návštěvníci si mohli vyzkoušet střelbu z luku, užít si ohňovou show, fotobudku a další aktivity. Výjimečným zážitkem byly také koncerty v pátek a sobotu.

Nyní, když se „Pioneer Creek“ opět proměnilo v běžný sklad, nám zbývá jen poděkovat všem návštěvníkům a partnerům za úžasné čtyři dny plné nových zážitků a příležitostí. Hagener Gerüst-Forum 2023 zůstane v paměti všech účastníků jako významná událost, a my se těšíme na další ročník plný nových inspirací a produktových novinek.