Vyhledávání Volejte kdykoli +420 777 828 072
Košík je prázdný
25. 1. 2017

Bauma 2016

Zúčastnili jsme se světově největšího stavebního veletrhu BAUMA 2016, který se konal od 11. Do 17. dubna 2016.

Bauma 2016

V hale A2 jste mohli nalézt mnoho prezentací všech produktů, které se týkají lešenářství a my společně se Scafomem-rux jsme samozřejmě nesměli chybět. Scafom-rux zde poprvé představil svůj nový firemní design ve kterém se bude v příštích letech prezentovat a také zde byl použit nový slogan „Smart details, Greai solutions!“ – Chytrá detaily, skvělá řešení.

Našim návštěvníkům bylo předvedeno nesčetné množství našich řešení, která byla ke shlédnutí na připravených výstavkách, nebo na multimediálních monitorech a rádi jsme Vámi diskutovali u našeho malého baru ve všech světových jazycích od němčiny a angličtiny, přes španělštinu až po čínštinu a mongolštinu. Český jazyk samozřejmě nesměl chybět.

Představili jsme také náš nový systém mobilního zastřešení MULTI-ROOF, který je založen na systému modulového lešení Scafom-rux Ringscaff. Tento systém vyniká svou schopností zakrýt plochu o maximální šíři až 40m.    

Děkujeme za velký zájem a těšíme se na setkání na příštím ročníku BAUMA 2019 a do té doby jsme Vám samozřejmě k dispozici.